Pożegnalny bal

21 czerwca, w przedostatnim tygodniu nauki w szkole odbył się bal pożegnalny klas szóstych.  Dyrektor szkoły p. Jan Kuciapski,przywitał szóstoklasistów, ich rodziców oraz przybyłych gości,a następnie zgodnie z tradycją, najstarsi uczniowie rozpoczęli swoje święto polonezem.  Układy choreograficzne do tańca przygotowali pani Iwona Ambroszczyk oraz pan Krzysztof Mikos a uczniowie po długich próbach wspaniale zaprezentowali się na parkiecie. Po części oficjalnej, wychowawczynie obu klas :  pani Małgorzata Pater i pani Iwona Ambroszczyk zabrały swoich wychowanków  w wirtualną podróż przez wszystkie lata szkolne, począwszy od września 2006 roku aż do czerwca 2012. Prezentacja multimedialna przygotowana przez nie, ukazywała, czasami w sposób humorystyczny, najważniejsze momenty z życia szkolnego uczniów i przypomniała o wspólnie spędzonych chwilach.
W przygotowania do balu zaangażowali się również  rodzice uczniów, którzy przygotowali poczęstunek, a o oprawę muzyczną zadbał pedagog szkolny, pan Wojciech Pociecha. Wszyscy świetnie się bawili przy utworach granych i śpiewanych przez niego.