"Portret"-projekt artystyczno-edukacyjny

Na lekcjach plastyki uczniowie klas VI i VII realizowali projekt zatytułowany „Portret”. Zespoły wykonywały zdjęcia portretowe, które w ciekawy sposób eksponowały twarz wyrażającą jakieś uczucie, modyfikowały zdjęcia przy użyciu programów komputerowych, wykonywały portrety dowolną techniką. Każdy zespół zrealizował jedną wspólną pracę związaną z tematem „Portret” według własnego pomysłu.
Na stronie internetowej szkoły możemy zobaczyć wybrane prace uczniów, którzy wyrazili zgodę na umieszczenie ich prac.
Prace wykonali:
Klasa 6a: Ania Pawelec, Gabrysia Linek, Mateusz Szlachowski, Ola Gierada, Wiktoria Dębska
Klasa 6b: Nikola Bańka, Tosia Wiewiórka, Zuzia Bzymek, Nina Nowak, Bartek Wielechowski, Igor Karczewski, Michał Hrapkowicz, Lena Drożdżeńska, Martyna Przydatek, Nikola Pacek, Wiktoria Janusz
Klasa 7a: Amelia Świercz, Hania Surdy, Julia Kucharczyk, Maciek Kopeć, Miłosz Drożdż, Maja Drożdżeńska, Olek Ćwik, Piotr Walkiewicz, Wiktoria Bednarska.
Klasa 7b Ada Nowocień, Asia Walendzik, Hania Zwierz.