Pomysłowe pierwszaki

Uczniowie klas pierwszych udowodnili, że w dobie zdalnego nauczania nie ma miejsca na nudę. W ramach realizowanej innowacji ,,Jestem kreatywny – odkrywam, badam, tworzę” wykonywali ciekawe eksperymenty i różnorodne prace plastyczno-techniczne, wykorzystując rozmaite techniki i dostępne w domu materiały. A że za oknami wiosna w pełni, wraz z nią pojawiło się mnóstwo pomysłów na twórcze prace. I tak powstawały: wiosenne łąki pełne kwiatów, latające balony, instrumenty muzyczne, plastry miodu, zwierzęta, rakiety i eksperymenty. Dzieci tworzyły także kolorowe prace w programie Paint. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością, udowadniając, że wyobraźnia nie ma granic. Gratulujemy kreatywności wszystkim pierwszakom.