Piknik Szkolny "Naszym Przyjaciołom"

23 czerwca sale lekcyjne były puste. Gwarno i kolorowo było wokół szkoły. Wszyscy uczestniczyli w imprezie plenerowej - Pikniku Szkolnym. dedykowanym "Naszym Przyjaciołom”. Na uroczystość przybyło wielu gości i przedstawicieli instytucji naszego miasta, którzy wielokrotnie wspierali  szkołę w jej działaniach w trakcie całego roku szkolnego. Imprezę rozpoczęły występy wokalne i taneczne uczniów. Następnie zabrał głos dyrektor szkoły Jan Kuciapski. Powitał przybyłych gości, uczniów oraz rodziców i zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Uczniowie mogli wypróbować swą:  skoczność – na trampolinie, zjeżdżalni i dmuchanym zamku, oraz ogólną sprawność w wielu innych grach i zabawach. W międzyczasie podjadali kiełbaski z grilla, przygotowane przez rodziców. Pogoda dopisała i było wesoło, zwłaszcza, że do tańca przygrywał i śpiewał  pedagog Wojciech Pociecha. Największą atrakcją dla chłopców są zawsze rozgrywki piłkarskie. Emocjonujące mecze między klasami zostały rozegrane pod koniec pikniku.