Piknik Ekologiczny w SP11

6 października 2022 roku uczniowie naszej szkoły wraz z p. Agnieszką Krupą wzięli udział w I Pikniku Ekologicznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Starachowicach. W ekologicznej grze terenowej drużyna klas 7-8 w składzie: Amelia Kozdęba kl. 8a, Krzysztof Kucharczyk kl. 8b, Karina Gralec kl. 7a zajęła V miejsce.
W quizie ekologicznym drużyna klas 5-6 w składzie: Adrian Tomaszewski kl.6b, Maria Chamera kl. 5b, Damian Cioroch kl. 6b zajęła I miejsce.
Przedstawiciele klas 4-5: Nadia Grudzińska kl.4b, Lena Gawrońska kl.4b, Ada Kubicka kl.5b oraz członkowie drużyn wzięli udział w warsztatach ekologicznych, podczas których mogli samodzielnie wykonać kule do kąpieli, kremy, ozdobne ściereczki czy ozdoby z plastikowych butelek.