Odznaczeni medalami

W dniu 2 marca 2021 w CKU w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń i nagród dla nauczycieli i pracowników oświaty z powiatu starachowickiego, skarżyskiego i ostrowieckiego. Wyróżnienia te przyznane przy okazji ubiegłorocznego Dnia Edukacji Narodowej wręczone zostały dopiero teraz ze względu na pandemię wirusa Covid 19. Nagrody i odznaczenia wręczali Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz oraz Świętokrzyski Kurator Oświaty Kazimierz Mądzik. Wojewoda świętokrzyski podziękował również wszystkim pedagogom za ich zaangażowanie i starania, szczególnie w obliczu nowych wyzwań związanych z nauką zdalną.

Z radością informujemy, że Medale Brązowe za Długoletnią Służbę otrzymały dwie nauczycielki naszej szkoły: wicedyrektor szkoły Magdalena Lach-Zwierz oraz Agnieszka Krupa - nauczyciel biologii i przyrody.