Mikołajki w klasach 1-3

6 grudnia to dzień, na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci. W tym roku nie mogliśmy liczyć na odwiedziny Mikołaja w szkole jednak i tak było wyjątkowo i radośnie. Dzieci z klas 1-3 już w piątek rozpoczęły przygotowania do jego wizyty. Ubrane w czerwone czapeczki świętowały mikołajki na zajęciach online. Uczniowie poznali legendę o biskupie z Miry, rozwiązywali zadania i zagadki interaktywne, rozmawiali o pomaganiu. Wykonali piękne, mikołajkowe prace plastyczne i techniczne. Przygotowali własnoręcznie wykonane upominki dla wylosowanych kolegów i koleżanek z klasy, a na koniec czekała na wszystkich miła niespodzianka - zaproszenie od Wojewody Świętokrzyskiego na przedstawienie online pt. „Piosenki na zimę".  Utwory o zimie, prezentach i choince w wykonaniu aktorów Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" przeniosły wszystkich w magiczny, zimowy świat. Uczniowie naszej szkoły pamiętali również o innych - o chorych dzieciach z Marzycielskiej Poczty, dla których przygotowali mikołajkowe kartki. Pamiętając, że dobro zawsze wraca:)