Lekkoatleci na medal

Tradycyjne w czerwcu na Miejskim Stadionie w Starachowicach odbyły się mistrzostwa Starachowic w indywidualnej lekkoatletyce. W sobotę (04.06.2022) rywalizowali uczniowie z rocznika 2009 i młodsi, a w niedzielę (05.06.2022) 2007/2008. Naszą szkołę reprezentowali: O. Półtorak, W. Surdy, I, Kozioł, J, Nowak, D, Wach, A, Bożek, A. Kański, L. Szwed, A. Bańka, W. Bańka i K. Gralec. Natomiast w kategorii starszej: S. Miller, P. Klepner, K. Jabłoński, K. Przygoda, J, Chamera, M. Hrapkowicz, I. Karczewski, M Szlachowski, M. Łakomiec, J. Woźniak, N. Bańka, M. Glanowska i M. Przydatek.
W pchnięciu kulą bezkonkurencyjny, okazał się Mateusz Szlachowski z klasy VIIIa, zdobywając mistrzostwo Starachowic, a w kategorii dziewcząt drugie miejsce zdobyła Maria Łakomiec, która również wywalczyła trzecie miejsce w skoku w dal.
W kategorii młodszej drugie miejsce zdobył na dystansie 1000 metrów Igor Kozioł z klasy VIa.
Serdeczne GRATULACJE!!!