Konkurs z okazji Dnia Języków Obcych.

Wtorek, 28 maja 2024 roku, był dniem pełnym emocji dla uczniów reprezentujących klasy 4-8. W naszej szkole odbył się szkolny konkurs z okazji Dnia Języków Obcych. Reprezentacje klas zdobywały punkty, rozwiązując zadania na czterech stacjach. Uczestnicy mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami językowymi oraz wiedzą na temat nauki języków obcych biorąc udział w Blooket Quiz.
Wyniki konkursu:
I miejsce: Klasa 6a
II miejsce: Klasa 5a
III miejsce: Klasa 7b
Konkursy językowe to doskonała okazja do rozwijania umiejętności komunikacyjnych, poznawania nowych słów oraz odkrywania fascynującej historii i kultury innych krajów. Dla wielu uczniów to także szansa na zdobycie nagród i wyróżnień. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali okolicznościowe nagrody i dyplomy w czasie trwania Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka.

Gratulacje dla wszystkich uczestników!
Nie tylko zwycięzcy zasługują na gratulacje. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się zaangażowaniem i chęcią nauki. Dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów w nauce języków obcych