Konkurs wiedzy o Norwegii

10 stycznia 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 11 został zorganizowany międzyszkolny konkurs wiedzy o Norwegii pod patronatem Prezydenta Miasta Marka Materka w ramach projektu ,, Kierunek Przyszłość – Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego”.
 Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 7a: Lena Szymczak, Maja Wojton, Jakub Ślusarski pod opieką pani Barbary Kowalskiej.Zasięg wiedzy jaką musieli wykazać się uczniowie był bardzo obszerny i dotyczył różnych dziedzin: geografia, historia, mitologia, symbole narodowe, ustrój polityczny, święta narodowe, sportowcy, muzyka, sztuka, literatura, kuchnia. Młodzież musiała wykazać się wiedzą lecz również szybkością udzielania odpowiedzi na laptopie. Nasza szkoła znalazła się w pierwszej piątce najlepszych szkół. Nasze gratulacje.