Jasełka

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen magii i radości. Aby przybliżyć atmosferę zbliżających się świąt, uczniowie klas 1-3 wystawili 20 grudnia dla społeczności szkolnej i zaproszonych gości „Jasełka”.Świętą Rodzinę odwiedziły aniołki. Do stajenki przybyli również pasterze, Trzej Królowie oraz bohaterowie znanych bajek, niosąc dary dla Dzieciątka. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Widzowie nagrodzili ich gromkimi brawami.Następnie uczniowie klas 4-8 pod kierunkiem ks. Marcina Sajnoga zaprosili wszystkich do wspólnego kolędowania. Na zakończenie spotkania dyrektor szkoły Magdalena Lach-Zwierz życzyła wszystkim zdrowych i spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.