Dzień Edukacji Narodowej

Uczennice z klas VI pod kierunkiem pani Małgorzaty Mirkowskiej przygotowały humorystyczny program z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przedstawiły kilka typów nauczycieli, jakich można spotkać w każdej szkole: Aktywistę, Sceptyka, Anioła, Służbistę, Luzaka. Do programu dziewczęta zaangażowały tylko jednego kolegę - Adriana Rakowskiego. Chór szkolny, kierowany przez panią Barbarę Wrzosowską zaśpiewał kilka piosenek, a dziewczęta z klasy IV zatańczyły swój popisowy taniec. Każdy nauczyciel otrzymał bibułkowy kwiat, własnoręcznie wykonany przez uczniów. Dyrektor szkoły mgr Jan Kuciapski podziękował nauczycielom i wszystkim innym pracownikom szkoły za ich rzetelną pracę i zaangażowanie. Życzył wszystkim dalszej skuteczności w działaniu i satysfakcji z wykonywanej pracy. Przedstawiciele Rady Rodziców na ręce dyrekcji szkoły przekazali piękne kwiaty i życzenia dla wszystkich pracowników szkoły.