Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka 23 stycznia uczniowie z klas 2a, 3a i 3b pod czujnym okiem wychowawców przygotowali przedstawienie.  Na wstępie pani dyrektor Magdalena Lach-Zwierz przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. Potem mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Na twarzach dzieci było widać ogromną radość oraz skupienie. Na koniec obdarowali swoich ukochanych Dziadków drobnymi upominkami i zaprosili na słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci w ten sposób mogły wyrazić swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Dziękujemy Babciom i Dziadziusiom za tak liczne przybycie.