Ćwiczenia dramowe

W dniu 25 lutego 2013 uczniów klas drugich i trzecich odwiedził funkcjonariusz sekcji profilaktyki Straży Miejskiej w Starachowicach pan Andrzej Heba. Spotkanie związane było z realizacją projektu „Bezpieczeństwo i pierwsza pomoc”. Zaproszony gość opowiedział dzieciom, jak należy zachowywać się w sytuacjach zagrażających bezpieczeństwu dzieci, zarówno w domu, jak i na podwórku. Przeprowadził z uczniami ćwiczenia dramowe, w czasie których każdy mógł zademonstrować, jakie postępowanie jest właściwe. W rozmowie z dziećmi pan Andrzej poruszył też temat prawidłowego zachowania na ulicy. Na zakończenie  wyraził nadzieję, że żadne z dzieci nie znajdzie się w zaprezentowanych sytuacjach. Miłego gościa uczniowie pożegnali gromkimi oklaskami.