Bezpieczni na drogach - Razem dla 112

Młodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie plastycznym „Bezpieczni na drogach – Razem dla 112”, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Starachowicki i Harcerską Grupę Ratowniczą Starachowice pod patronatem starosty p. Andrzeja Matyni. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice o tematyce dotyczącej udzielania pierwszej pomocy oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W tym roku na konkurs wpłynęło aż 217 prac. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 20 grudnia. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli w kategorii od 6 do 9 lat następujące nagrody i wyróżnienia:
I miejsce  Alicja Bojara z klasy IIIa
II miejsce Paweł Lipiec z klasy III a
Wyróżnienia uzyskali:
Dominika Adamus z klasy I b
Emilia Jabłonka z klasy III a
Oprócz nagród rzeczowych dla laureatów najlepsze prace zostaną umieszczone na kalendarzu wydanym na 2012 rok, promującym zasady udzielania pierwszej pomocy i bezpieczeństwo
w ruchu drogowym.