Bal szóstoklasistów

Dnia 22.05.2015 odbył się w naszej szkole bal szóstoklasistów. Na uroczystości obecnych było wielu rodziców oraz nauczycieli a także dyrekcja szkoły.  Punktualnie o godzinie 17:00, po krótkim przemówieniu pana dyrektora szkoły, Jana Kuciapskiego, uczniowie klas szóstych, zgodnie z tradycją szkoły, w odświętnych strojach zatańczyli Poloneza. Układy taneczne ćwiczyli przez długi czas  pod kierunkiem nauczyciela wychowania fizycznego, pana Krzysztofa Mikosa. W tym roku taniec wyjątkowo im się udał co zostało nagrodzone gromkimi brawami przez zgromadzonych w sali gości.  Po polonezie uczniowie obejrzeli krótką prezentację multimedialną przygotowaną dla nich przez wychowawczynie: panią Klaudię Smyk i panią Małgorzatę Pater.  Prezentacja w sposób humorystyczny przypomniała uczniom ważniejsze wydarzenia z ich 6-letniego pobytu w szkole. Później czekał na uczniów poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Wszystkim bardzo podobała się ta wspólna i jedna z ostatnich  uroczystości w Szkole Podstawowej.