Andrzejkowa Noc w Szkole

Czy to możliwe, żeby uczniowie chcieli spędzić całą noc w szkole? Wydaje się to nie do pomyślenia? A jednak … Jak miło czasem spojrzeć na szkołę z innej strony i poznać ją również o innej porze dnia i nocy. Taką atrakcję wychowawcy klas trzecich i czwartych zapewnili swoim wychowankom w noc z 18 na 19. Klasy w komplecie, odpowiednio przygotowane, czyli wyposażone w poduszki, śpiwory, mnóstwo energii i pozytywnego nastawienia, wzięły udział w szkolnym nocowaniu. Pierwszym punktem imprezy była dyskoteka, podczas której uczniowie szaleli do hitów puszczanych przez DJ-ski duet. Następnie był wieczór wróżb, w czasie którego dowiedzieli się co czeka ich w przyszłości. Można było również potańczyć na „piżama party” oraz pograć w planszówki. Na kolację wszyscy zjedli pyszną pizzę. Dostarczyła ona energii na nocne „buszowanie” po szkole. Mimo wspaniałej zabawy i świetnej atmosfery trzeba było jednak trochę się przespać.