Z wizytą w Komendzie Policji

Nasze klasy drugie realizują w tym roku szkolnym projekt „Poznajemy zawody”. 17 grudnia dzieci poznały zawód policjanta. Uczniowie wraz z wychowawczyniami odwiedzili Komendę Powiatową Policji, gdzie policjanci opowiedzieli im o wszystkich wydziałach policyjnych i specyfice ich pracy. Najmilszym momentem było spotkanie z psami policyjnymi, pokaz tresury oraz chwile pieszczot z czworonogami. Dzieci dokładnie obejrzały, a nawet wypróbowały policyjny radiowóz. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem obserwowali pracę stróżów prawa, pozowali do fotografii i zadawali pytania. Obecni na spotkaniu policjanci odpowiadali na nie i przekazywali dzieciom różne ciekawostki z życia policji. Nasi wychowankowie już zapowiedzieli się z kolejną wizytą w KPP.