Wspólne ognisko

29 września  nasza klasa, czyli IVb oraz klasa IIb  udały się na wspólne ognisko. Ze szkoły wyszliśmy o 10:45 i udaliśmy się na teren przy krytej pływalni. Było bardzo wesoło: graliśmy w piłkę nożną, dwa ognie, siatkówkę oraz badmintona. W przerwie między zabawami, przy ognisku piekliśmy kiełbaski, które smakowały wyśmienicie po takim wysiłku. Najbardziej emocjonującą konkurencją jednak było przeciąganie liny: rodzice i nasze wychowawczynie kontra my. Oczywiście my wygraliśmy!!! Do szkoły wróciliśmy około godziny 14: 00, trochę zmęczeni ale bardzo zadowoleni.
                                                                                                                 Ada Nowocień i Wiktoria Sadrak IVb