Wiwat Babcie! Wiwat Dziadkowie!

21 i 22 stycznia to wyjątkowe dni w roku. W tym czasie wnuczęta mogą wyrazić swą wdzięczność za wszystko, co robią dla nich z miłością i troską ich babcie i  dziadkowie. W naszej szkole obchody Święta Babć i Dziadków odbyły się 19 stycznia. Uczniowie klas: 0a, 0b, IIa, i IIIa pod kierunkiem wychowawczyń: Aliny Gliny, Bożeny Reszko, Grażyny Woźniak i Renaty Kwiecień przygotowali uroczyste wieczorki ze specjalnym programem artystycznym i słodkim poczęstunkiem. Dumne babcie i szczęśliwi dziadkowie raz po raz nagradzali małych artystów gromkimi brawami. Dzieci śpiewały, tańczyły i recytowały wierszyki. Na koniec odśpiewały swym gościom donośne "Sto lat" i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Były dumne i szczęśliwe, że sprawiły swoim najukochańszym babciom i dziadkom wiele przyjemności i moc wzruszeń, bo przecież bardzo kochają ich nie tylko od święta, ale przez cały rok.