Wiwat 3 Maj!

3 maja - cóż to za data? Dla setek młodych ludzi to jedna z wielu nic nie znaczących uroczystości. Dziś żyjąc w zawrotnym tempie, negujemy wszelkie wartości, nudzą nas uroczystości, apele, rocznice, święta. Ale czy tak musi być? Przecież naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości. Zatrzymajmy się na chwilę, aby rozważyć te trzy słowa ważne w historii Polski: Bóg, Honor, Ojczyzna. Tymi słowami, wypowiedzianymi przez Natalię Ziółkowską, rozpoczął się 27.04.2011 roku apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przedstawienie zostało przygotowane w ciekawej formie, przypominającej lekcję. Występowała klasa IVb i chór szkolny. Wysłuchaliśmy ładnych , ciekawych wierszy i pieśni patriotycznych. Uroczystość bardzo się wszystkim podobała. Uczniów przygotowały do występu: pani Aneta Trzos i pani Barbara Wrzosowska.
                                                               Sprawozdanie napisała Julia Malicka z klasy IVb