Witajcie w naszej bajce!

Dzieci z klasy pierwszej poznały już litery alfabetu, nauczyły się czytać i wypożyczają książki z biblioteki szkolnej.  Mogą  z nich samodzielnie poznawać zaczarowany świat bajek i baśni. Przyszedł więc czas na uroczyste pasowanie pierwszaków na czytelników biblioteki szkolnej, które odbyło się dnia 20.02.2012. Z tej okazji klasa 5a pod kierunkiem bibliotekarki pani Elżbiety Drygalak przygotowała przedstawienie "W bibliotece". Następnie dyrektor Jan Kuciapski, przy pomocy czarodziejskiego ołówka, dokonał uroczystego pasowania uczniów na czytelników biblioteki. Dzieci dostały na pamiątkę zakładki do książek, wykonane przez uczniów z klas starszych. Oprawę muzyczną na tę uroczystość przygotowała pani Barbara Wrzosowska. Pomocną przy oprawie plastycznej była pani Anna Kołaczyńska. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem.