Ważna wizyta

W dniach 12 - 17 października 2010 gościliśmy w naszej szkole 16 nauczycieli i 12 uczniów ze szkół partnerskich z Hiszpanii, Belgii, Włoch i Słowacji. Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego wspólnie projektu Comenius "Europejskie dzienniki podróży- ABC turystyki". Tematem przewodnim spotkania projektowego była "Ekonomia i ludność regionów szkół, zaangażowanych w projekt".
W trakcie pobytu w naszym mieście goście odwiedzili: Urząd Miasta,gdzie spotkali się z Prezydentem Wojciechem Bernatowiczem, Muzeum Przyrody i Techniki.Zwiedzili również najciekawsze miejsca naszego regionu, takie jak: Jaskinię Raj, Muzeum Etnograficzne w Tokarni, Park Jurajski w Bałtowie, Sandomierz, Muzeum Porcelany w Ćmielowie, Kałków oraz Kielce. Przybyli goście uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych, dyskotece europejskiej oraz w obchodach Dnia Edukacji Narodowej. Znajomości nawiązane w czasie wizyty z pewnością będą podtrzymywane i długo wspominane.

ECONOMY.pdf4.51 MB
POPULATION.pdf2.12 MB