Walentynka od Samorządu

„To przypadek tworzy najpiękniejsze historie o miłości.
Uczucie rodzi się w miejscach, po których się tego nie spodziewamy,
w czasie, w którym o tym nie marzymy,
w ludziach, którzy jeszcze do niedawna się nawet nie znali”.

Walentynki, czy też – jak wolą inni – Dzień Zakochanych przypadający na 14 lutego, to zwyczaj w Polsce dość nowy, ale już silnie zakorzeniony. W Święto Zakochanych osoby darzące się uczuciem zwyczajowo składają sobie życzenia walentynkowe i obdarowują drobnymi prezentami. Kiedyś popularne były kartki walentynkowe, obecnie dominują walentynkowe SMS-y i krótkie walentynkowe wierszyki.

Dzień Świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają,
Że chcą kochać i kochają!

Z okazji zbliżających się Walentynek wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, miłości i sukcesów.