Turniej warcabowy

Warcaby to jedna z najpopularniejszych gier strategicznych. Wymaga od graczy umiejętności przewidywania oraz wyobraźni. To doskonały trening myślenia. Wzorem lat ubiegłych odbył się w naszej szkole „Świetlicowy  Turniej Warcabowy”  dla klas I-III. Celem Turnieju  była integracja uczniów, a także kształtowanie postawy sportowej rywalizacji oraz kulturalnego  zachowania wobec przeciwnika, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, radzenia sobie w sytuacjach problemowych i dostosowania się do reguł gry, kształtowanie umiejętności przeżywania sukcesów i porażek.
Turniej zorganizowały: pani Jowita Herman, pani Barbara Wrzosowska i pani Anna Kołaczyńska. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Podczas turnieju panowała serdeczna atmosfera. Zawodnicy kibicowali sobie wzajemnie.
Zwycięzcami Turnieju zostali:

Wiktoria Cygan - w kategorii klas I