"Tańczyć z MiM-em 2019"

W piątek 22 listopada uczniowie klasy 3a i 6b uczestniczyli w koncercie Szkoły Tańca MiM. WStarachowickim Centrum Kultury w ramach dorocznego Festiwalu Tańca 2019 „Tańczyć z MiM-em” zobaczyliśmy układy taneczne do muzyki: disco, hip hop, jazz czy nawet klasycznej z baletu Piotra Czajkowskiego „Dziadek do orzechów” w układzie „Kwiaty, wróżki i kaczuszki”. Festiwal otworzył specjalny blok tap dance, czyli stepowania, w którym uczniowie MiM-u robią szybkie postępy, na miarę medali mistrzostw świata. Na scenie zobaczyliśmy: „Psotne kotki”, „Wesołe króliczki”,„Ostatnią rozgrywkę” "Tańczące lizaki", "Tylko jazz", "Hit the road Jack", "Ekipę inspektora Gadżeta", „Zatańcz ze mną Jive`a”, „Urodziny”, „Agentki” oraz „Kelnerki”. Na zakończenie zobaczyliśmy MiM Produkcję „Opowieść starej szafy”.Na scenie zaprezentowali się również uczniowie naszej szkoły. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowali: Amelka Bańka, Nikola Bańka, Marysia Chamera, Lena Cygan, Igor Ćwik, Aleksander Ćwik, Ola Gierada, Karina Gralec, Alicja Murzyn, Nina Nowak, Julia Sikora, Lena Szwed, Zuzanna Ślusarska i Amelia Świercz.
Gratulujemy talentu i pasji wszystkim tancerzom.