Szkolny klub wolontariatu

25 maja Samorząd Uczniowski i Szkolny klub wolontariatu przygotował akademię, która miała na celu podsumowanie rocznej pracy Szkolnego klubu wolontariatu oraz podziękowanie wolontariuszom za pracę i zaangażowanie w działalność koła. Uczniowie klas IV A i VIA przygotowali przedstawienie promujące wartości wolontariatu: dobro, miłość i bezinteresowną pomoc. Całość ubarwiły piosenki, wykonywane przez członkinie szkolnego chóru. Na koniec dyrektor szkoły wręczył dyplomy z podziękowaniami dla najaktywniej działających członków.
Podziękowania otrzymali: Karolina Warszawa, Malwina Szmiłyk, Magdalena Kurp, Oliwia Stawska, Zuzanna Sikora, Julia Krajewska, Julia Kucharczyk, Hanna Surdy, Marcel Pożoga, Julia Bzymek, Julia Wojtan.