Święto Naszych Rodziców

26 maja świętujemy Dzień Matki, a miesiąc później - 23 czerwca - Dzień Ojca. Uczniowie klas Ia i Ib ze swoimi wychowawczyniami M.  Kalisz i G. Anyst połączyli te święta, aby móc obchodzić je razem. W dniu 24 maja zorganizowali ŚWIĘTO NASZYCH RODZICÓW.  Zaproszeni z tej okazji rodzice spędzili   kilka godzin wspólnie z dzieckiem w Zagrodzie Edukacyjnej „Pytlówka” uczestnicząc w warsztatach kulinarnych i zabawach integracyjnych. W czasie warsztatów zaangażowani byli rodzice i dzieci. Ugotowali świętokrzyskie przysmaki: zupę z jabłek i usmażyli placki ziemniaczane.  Następnie uczestniczyli w zabawach integracyjnych, które wywołały uśmiech na twarzach rodziców i dzieci.  Na koniec spotkania pociechy wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane drobne upominki i laurki. Wszyscy bardzo miło i twórczo spędzili czas, była to wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy.