Święto Mamy w IIa

Dzień Matki- to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku, szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoje mamy. Dzień Matki to uroczystość od zawsze celebrowana w szkołach. Nauczyciele wraz z uczniami bardzo chętnie organizują przedstawienia artystyczne, podczas których dzieci recytują wierszyki i śpiewają piosenki.  Zawsze towarzyszy tym spotkaniom wiele atrakcji, jednym z nich jest wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków. W obecnej sytuacji wspólne świętowanie jest niemożliwe. Jednak dzieci z klasy 2a znalazły inny sposób. W ramach nauczania online wykonały piękne laurki, napisały samodzielnie życzenia i nauczyły się wierszyka dla swoich mam. Wręczanie własnoręcznie przygotowanych upominków uwieczniły na zdjęciach.