Światowy Dzień Misia

Dzień Misia nie ma długiej tradycji, ponieważ obchodzony jest od 2002 roku, kiedy to przypadła setna rocznica powstania maskotki. Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez pluszowego misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem - powiernikiem największych sekretów i tajemnic.Pluszowe misie to najwierniejsi przyjaciele dzieci, dlatego święto chętnie jest celebrowane przez najmłodszych i ich rodziców.
25 listopada w naszej szkole również obchodziliśmy Światowy Dzień Misia. Każdy uczeń, który tego dnia przyniósł do szkoły misia dostał od Samorządu Uczniowskiego słodkiego cukierka i był niepytany. Dzień minął w miłej atmosferze. Do zobaczenia za rok.