Świąteczna zbiórka żywności

W dniach od 1 do 3 grudnia 2017 roku w wielu starachowickich supermarketach, trwała świąteczna zbiórka żywności, zorganizowana przez Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Starachowicki we współpracy z Bankiem Żywności w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wolontariusze z naszej szkoły pod opieką nauczycieli: Ewy Maj-Czerwińskiej, Klaudii Smyk, Moniki Major, Małgorzaty Pater, Malgorzaty Mirkowskiej i Anety Różalskiej zbierali żywność w sklepie „Biedronka” przy ulicy Hutniczej. Każdy robiący zakupy w tych dniach w markecie mógł stać się darczyńcą. Wystarczyło kupić kilka produktów więcej i przekazać je wolontariuszom. Zebrane produkty trafią do najbardziej potrzebujących rodzin uczniów szkół starachowickich.

A oto wolontariusze z naszej szkoły:

Klasa Va: Wiktoria Bednarska

Klasa Vb: Wiktoria Sadrak, Wiktoria Cygan, Wiktoria Szwalikowska, Martyna Jakubowska, Kinga Dymała

Klasa VIa: Wiktoria Sipa, Patrycja Cichocka, Malwina Szmiłyk, Paweł Majcher, Hubert Pomorski, Karolina Warszawa

Klasa VIb: Wiktor Chrzan, Julia Biskup, Julia Bzymek, Jan Wolański, Przemek Nowak, Bartosz Wawrowski, Szymon Wawrowski,

Klasa VIIa: Jakub Kubicki, Daniel Dziułka, Gabriel Czerwiński