Spotkanie z policjantami

28 stycznia 2015 roku na zaproszenie Dyrektora Szkoły gościliśmy przedstawicieli Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Spotkanie było pewnym etapem podsumowania projektu jaki szkoła realizowała od 2013 roku „1,2,3 bądź bezpieczny i TY” – efektem którego będzie przyznany dla szkoły Certyfikat Bezpieczeństwa. Liczne grono rodziców uczniów klas 0 – III uczestniczących w spotkaniu mogło usłyszeć wiele „ciepłych „ słów”, jakie pod adresem szkoły za działania dla bezpieczeństwa uczniów skierowali nasi goście. Spotkanie było także okazją do zaprezentowania zagrożeń jakie występują na drogach województwa. Przygotowane przez Komendę Wojewódzką spoty reklamowe bardzo dobitnie przemawiały do wyobraźni. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali materiały edukacyjne o bezpieczeństwie na drodze oraz odblaski z apelem aby były one stałym elementem ubioru dzieci i dorosłych.