"Smaczny" Dzień Chłopaka

30 września, z okazji Dnia Chłopaka i w ramach projektu „Poznajemy zawody”, klasa II b wraz z wychowawczynią panią Gabrielą Anyst udała się do pizzerii "Gruby Benek". Celem wizyty były warsztaty związane z nauką przyrządzania pizzy. Drugoklasiści z wielkim zainteresowaniem i radością uczestniczyli w przygotowaniu  tej włoskiej tradycyjnej potrawy. Pomysłów było co niemiara.Uczniom pomagali pracownicy pizzerii "Gruby Benek", którzy chętnie służyli pomocą i dobrą radą.
Tak smacznie przyrządzone pizze wędrowały do nagrzanego pieca, w którym po upieczeniu  były gotowe do zjedzenia. Wszyscy wspólnie  degustowali swoje smakowitości.
Chłopcy podziękowali dziewczynkom za świetny pomysł, prezent i niespodziankę z okazji ich święta.
Uczniowie z pełnymi brzuszkami, radośni i szczęśliwi wrócili do szkoły.