Powitanie Wiosny

Każdy kto tylko przekroczył próg naszej szkoły 21 marca mógł zauważyć roześmiane buzie dzieci, które miały na sobie wyjątkowo kolorowe stroje. Mały Samorząd Uczniowski zorganizował uroczystość pożegnania Zimy i powitania Wiosny. Po drugiej godzinie lekcyjnej uczniowie klas 1-3 zebrali się na korytarzu, a przedstawiciele poszczególnych klas zasiedli w Jury, aby nagrodzić kolegów i koleżanki którzy mieli najciekawsze przebranie tematyczne „Pan /Pani Wiosna”. Wszyscy mogli podziwiać Biedronkę, kilku Bocianów, Jeża, a nawet Skowronka. Oczywiście najpopularniejszy był strój pani Wiosny. Wybór najpiękniejszego i najciekawszego przebrania był bardzo trudny. Na przerwie starsi uczniowie z klasy 5b przeprowadzili wiosenne zabawy dla młodszych kolegów, a w czasie zajęć sprawdzili jak uczniowie z klas 1-3 pięknie odpowiadają na pytania do czytanego tekstu „Wiosna”. Za dobrą odpowiedz oczywiście były słodkie nagrody.