"Pomóż i Ty"

W październiku uczniowie naszej szkoły po raz kolejny brali udział w akcji charytatywnej "Szkoło pomóż i Ty". Jest to akcja organizowana już od 12 lat przez Fundację na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "Pomóż i Ty".  Tegoroczna akcja odbywała się pod hasłem "Pomóżmy Kamilowi w edukacji". Kamil Dominiak od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Oprócz systematycznej rehabilitacji potrzebuje zakupu sprzętu do edukacji i obsługi komputera za pomocą ruchów gałek ocznych. Jak co roku wśród uczniów naszej szkoły rozprowadzane były cegiełki (kalendarzyki) w cenie 1 zł. Każdy uczeń mógł zostać posiadaczem dowolnej liczby cegiełek. Dodatkowo uczniowie mogli przekazywać dobrowolne składki . Wspólnie udało nam się zebrać 100 złotych.  Za akcję w naszej szkole odpowiedzialni byli członkowie Szkolnego Koła PCK wraz z opiekunem - panią Agnieszką Krupą.