Piknik rodzinny

Jak co roku, tym razem 24 czerwca, odbył się w naszej szkole „Piknik Rodzinny”. Imprezę rozpoczęły występy wokalne uczniów: Marcina Walendzika, Natalii Górskiej, Pauliny Herman oraz Oli Moraczyńskiej. Następnie zabrał głos dyrektor szkoły Jan Kuciapski, który powitawszy uczniów i rodziców, zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Uczniowie mogli wypróbować swą: celność - strzelając z łuku, odwagę – na ściance wspinaczkowej, wytrzymałość – w jeździe na kucykach, skoczność – na trampolinie oraz ogólną sprawność w innych grach i zabawach. Chętnych do skosztowania waty cukrowej nie brakowało. Pogoda dopisała i było wesoło, zwłaszcza, że do tańca przygrywał i śpiewał  pedagog Wojciech Pociecha. Największą atrakcją dla chłopców są jak zawsze mecze piłki nożnej. Emocjonujące mecze między klasami zostały rozegrane pod koniec pikniku.