Piknik Rodzinny

Uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne SP1 pożegnali rok szkolny piknikiem rodzinnym. Imprezę rozpoczął występ taneczno-wokalny uczniów klas 0, który wprawił wszystkich w wakacyjny nastrój. Organizatorzy przygotowali szereg ciekawych konkursów i zabaw: biegi w workach, sztafeta, przeciąganie liny oraz mecz piłki nożnej uczniowie-nauczyciele (0:1). Uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności wokalne w konkursie karaoke. Pierwsze miejsce wyśpiewała Klaudia Moraczyńska (Va), drugie Małgosia Głowacka (Va), trzecie Dorota Nowak (VIb). Imprezę zakończył pokaz mody zatytułowany "Najlepszy kamuflaż". Najciekawiej zaprezentowali się Weronika Siedlak (Va), Michał Bachniak (Vb) oraz Maciej Kasperkiewicz (VIa). Uczniowie startujący w poszczególnych konkurencjach nagrodzeni zostali dyplomami i słodkimi upominkami. Wszyscy bawili się znakomicie, również rodzice, którzy licznie przybyli, aby spędzić ten dzień ze swoimi dziećmi.