Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy dzień wiosny bardzo często traktowany jest przez uczniów jako dzień wolny od zajęć. Ale nie w naszej szkole! 21 marca korytarze naszej szkoły zamieniły się w baśniowe miejsca, po których biegały niezwykłe postacie. To wszystko za sprawą Samorządu Uczniowskiego, który postanowił uatrakcyjnić naukę w tym dniu. Klasy IV-VI brały udział w indywidualnym konkursie na najciekawsze przebranie oraz konkursie na najliczniej przebraną klasę.
W konkursie indywidualnym przyznano trzy równorzędne nagrody: Bartkowi Gawlikowi (4B), Hubertowi Stojkowi (6B) i Olkowi Ćwikowi (4A).
Przyznano również wyróżnienia, które otrzymali: Julia Krajewska, Maciej Grądziel, Oliwier Krzoski, Weronika Karpińska, Asia Walendziak, Ada Nowocień, Alan Wąsik, Piotrek Adamczyk, Natalka Kijewska oraz Wiktoria Sadrak.
Najliczniej przebraną klasą była 6B-100%.
Samorząd Uczniowski pamiętał również o najmłodszych. Tego dnia zorganizowano czytanie bajek dla klas „0” oraz malowanie twarzy.