Pierwszaki w Krakowie

W dniu 7 czerwca,  klasa I, wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Prokop oraz grupą rodziców, udała się na szkolną wycieczkę do dawnego grodu Kraka. Pierwszym punktem programu było krakowskie ZOO, niewielkie, ale przepięknie usytuowane na terenie Lasku Wolskiego. Dzieci były zachwycone wieloma okazami zwierząt z całego świata, szczególnie podobała się część z terrarium i akwariami. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również Mini ZOO, gdzie dzieci mogły głaskać i karmić urocze kucyki, króliki, lamy i inne zwierzątka.
Interesujące okazy zwierząt, malownicza sceneria oraz wspaniała atmosfera sprawiły, że trzy godziny spędzone w ZOO minęły w mgnieniu oka. Kolejnym punktem programu był posiłek w restauracji Mc Donald’s, a następnie spacer po historycznym Wawelu. Nie mogło też zabraknąć spotkania z legendarnym Smokiem Wawelskim oraz zwiedzania Smoczej Jamy, obok której dzieci zakupiły pamiątki.
Wycieczkę wszyscy uznali za bardzo udaną. Dzieci wróciły w wyśmienitych humorach. Pogoda również nie sprawiła zawodu.