"Od malucha do pierwszaka"

Uczniowie dwóch klas pierwszych pod opieką swoich wychowawców: pani Renaty Kwiecień i pani Justyny Hamery zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów szkoły. Uzyskali wszelkie uczniowskie przywileje oraz wkroczyli na drogę obowiązków szkolnych.
Pierwszaki z przejęciem deklarowały, że będą dbać o honor i dobre imię szkoły, sumiennie wypełniać obowiązki ucznia oraz swoim zachowaniem i nauką przysparzać dumy nauczycielom i rodzicom. Od dyrekcji uczniowie otrzymali pamiątkowe Akty pasowania na ucznia, a od Rady Rodziców upominki w postaci pluszaków.
Dyrektor szkoły pan Jan Kuciapski przekazał pierwszoklasistom życzenia z okazji tego ważnego dla nich święta, życząc im sukcesów w nauce.
Uczniowie klas drugich pod kierunkiem swoich wychowawców: pani Krystyny Guzery oraz pani Magdaleny Lach-Zwierz, przygotowali program artystyczny pt. "Od malucha do pierwszaka".
Po części oficjalnej odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych przy słodkim poczęstunku.