Niepokonani

1 marca obchodzimy Dzień Żołnierzy Niezłomnych. Pod tym hasłem odbył się tegoroczny konkurs historyczny „Polskie drogi do niepodległości”, zorganizowany przez SP nr 11. Zadaniem uczestników było poznanie historii Polski w latach 1945 -1989. Każda szkoła musiała też przygotować plakat z biogramem wybranego żołnierza niezłomnego i prezentację jego historii.
Nasz plakat, przedstawiający sylwetkę Antoniego Hedy Szarego, wzbudził duże zainteresowanie jury. Bardzo też spodobała się wszystkim prezentacja przedstawiona przez Krzysztofa Domańskiego. Drużyna naszej szkoły w składzie: Marcin Walendzik, Stanisław Surdy, Krzysztof Domański po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna. Drużynowo zajęli I miejsce, a Staś i Marcin  zdobyli tytuły Wicemistrzów Historii.