Najmłodsi powitali wakacje

„Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek, jutro wakacje, lekcje skończone. A teraz wszystkich czeka nagroda, wakacje, słońce, piękna pogoda.” - Takimi słowami najmłodsi uczniowie klas zerowych powitali wakacje i pożegnali rok szkolny. W programie artystycznym w wykonaniu dzieci znalazły się również wiersze i piosenki nawiązujące do zabaw i wspólnie spędzonego czasu w ciągu całego roku. Zgromadzonym gościom, rodzicom podobały się występy dzieci, o czym świadczyły liczne brawa oraz łzy wzruszenia.
Na zakończenie pani dyrektor podziękowała wszystkim za współpracę i wręczyła dyplomy najbardziej aktywnym rodzicom. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola oraz życzenia wesołych i bezpiecznych wakacji.