Mistrzynie Starachowic w siatkówce

W lutym zakończyły się mistrzostwa Starachowic w mini piłce siatkowej dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Martyna Jakubowska - klasa VIb, Wiktoria Cygan - klasa VIb, Kinga Dymała - klasa VIb, Dominika Mazur klasa VIIa, Wiktoria Sadrak - klasa VIb, Natalia Kijewska - klasa VIb, Marta Górniak - klasa VIb, Anna Chrzan - klasa VIb i Joanna Walendzik - klasa VIb. Mecze rozgrywane były do 2 wygranych setów do 25 punktów. Reprezentacja naszej szkoły, która wygrała wszystkie swoje spotkania w grupie wywalczyła awans do finału.  Dzień finałowy był ogromnym widowiskiem, pełnym emocji. Ostatecznie dziewczęta pod opieką p. Krzysztofa Mikosa zdobyły I miejsce - Mistrzostwo Starachowic w mini piłce siatkowej dziewcząt.
Serdeczne gratulacje!