Mistrzowie Starachowic w piłce siatkowej

W grudniu na Miejskiej Hali Sportowej zakończyły się Mistrzostwa Starachowic w piłkę siatkową chłopców - rocznik 2005 i 2006. W tym roku do rywalizacji zgłosiło się siedem szkół podstawowych. Zawody rozegrano do dwóch wygranych setów systemem ,,każdy z każdym”. Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie dla każdego punktu. Naszą szkołę reprezentowali: Przemysław Nowak – VIIIB, Jakub Pengielski – VIIIB, Wiktor Chrzan – VIIIB, Jan Wolański – VIIIB, Adrian Styczyński – VIIIA i Daniel Dróżdż – VIIIA. W składzie zwycięskiej drużyny byli też: Bartosz Wawrowski – VIIIB, Maciej Grudzień – VIIIB, Piotr Walkiewicz – VIIA, Alan Wąsik – VIIA i Kamil Dziekan – VIIB. Po czterech dniach rywalizacji nasi uczniowie pod opieka pana K. Mikosa wywalczyli I MIEJSCE w piłce siatkowej w kategorii chłopców.
Serdeczne gratulacje!