Mikołajkowy zawrót głowy

Każde dziecko marzy o spotkaniu ze św. Mikołajem. Takie niezapomniane przeżycia czekały na dzieci w naszej szkole. Św. Mikołaj rozdał zaproszenia na niespodziankę mikołajkową. Dla uczniów klas I do Teatru Lalki i Aktora „KUBUŚ” na ciekawą sztukę „Nic. Dzika Mrówka. Adam i Ewa”. Klasę II zaprosił na warsztaty Decoupage do Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach. Zaproszenia zostawił również dla uczniów klas III do Kina Helios na film „Pierwsza Gwiazdka”. 6 grudnia na korytarzach szkolnych zrobiło się czerwono – dzieci obchodziły „Dzień w czapce Mikołaja”, chciały w ten sposób, aby św. Mikołaj odwiedził ich osobiście. Udało się – Mikołaj przybył do najmłodszych uczniów z oddziałów przedszkolnych z workiem wspaniałych prezentów czym sprawił im wiele radości. Do starszych uczniów przyszedł niezauważony a prezenty zostawił pod choinką. Dziękujemy św. Mikołaju! Czekamy na Ciebie za rok!