Mikołajki z Mikołajem

W czwartek 6 grudnia wszyscy czekali z utęsknieniem na niezwykłego gościa. Już od samego rana maluchy z klas "0" nasłuchiwały dźwięku dzwonka Świętego Mikołaja. Jak co roku, w asyście swojego pomocnika, przybył długo oczekiwany gość z dalekiej Laponii. Dzieci zaprezentowały specjalnie przygotowane na tę okazję piosenki i wiersze. Święty Mikołaj bardzo chętnie przyłączył się do akcji Cała Polska Czyta Dzieciom i przeczytał jeden z rozdziałów książki „Przygody Mikołajka”. A potem nastąpił najbardziej oczekiwany moment.  Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami i poprosił, aby były grzeczne przez cały rok.
Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze. Szkoda, że tak wspaniały gość pojawia się tylko raz w roku, ale w tym cała jego magia.