Mikołaj Pożoga finalistą

Mikołaj Pożoga, uczeń klasy VI b, został finalistą X Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego. Konkurs ten składał się z trzech etapów: szkolnego, powiatowego, wojewódzkiego. W całym województwie do konkursu przystąpiło ponad 3 tysiące uczniów. W naszej szkole było ich 9-ciu. Do etapu powiatowego zakwalifikował się tylko Mikołaj, z ponad 75% wynikiem. Następny był etap powiatowy i wojewódzki. Po zmaganiach matematyczno-przyrodniczych 23 lutego 2013r. Mikołaj został finalistą.
Za przygotowanie do konkursu odpowiedzialne były: pani Ewelina Siwiec - Gąsior oraz pani Agnieszka Krupa.
Mikołajowi gratulujemy sukcesu.
Osiągnął go dzięki systematycznej pracy i wytrwałości w dążeniu do zdobywania wiedzy, czym zasłużył na największy podziw i uznanie.