"Master of Communication and Vocabulary"

27 maja 2011r. sześcioro uczniów naszej szkoły z klas IV-VI wzięło udział w III Starachowickim Konkursie Języka Angielskiego "Master of Communikation and Vocabulary", zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Starachowicach. Konkurs składał się z 2 części. Część pisemna sprawdzała rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem oraz znajomość słownictwa. W części ustnej uczniowie mieli możliwość wykazania się umiejętnością komunikowania się w języku angielskim w typowych sytuacjach dnia codziennego.
Nasi uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami. Wśród klas IV-tych II miejsce zajął Jakub Łygan z IVb. Kacper Kiciński był najlepszy wśród uczniów klas piątych i zająl I miejsce. Na III miejscu uplasował się Cezary Kwiecień. Obaj chłopcy to uczniowie klasy Vb. W kategorii klas VI-tych I miejsce zajął również uczeń naszej szkoły - Grzegorz Kasperkiewicz. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Nauczycielką angielskiego czwartoklasistów jest pani Iwona Ambroszczyk, klas piątych i szóstych pani Małgorzata Pater.