Magiczny czas wróżb i zabaw

Klasy 1-3 świętowały 30 listopada andrzejki. Uczniowie poznali tradycje wróżb andrzejkowych przygotowane przez starszych kolegów z klasy IV b, którzy na ten moment przeobrazili się we wróżki i wróżbitów. Podczas zabawy wśród salw śmiechu dzieci odgadywały swoją przyszłość. Jak to przyjemnie poznać swoją przyszłość, zawód, sprawdzić, czy spełni się marzenie. I tu uwaga - bójcie się szefowie wielkich korporacji, bo wśród naszych uczniów są przyszli menagerowie, dyrektorzy - jak to się teraz mówi - regionalni i prezesi. Ale największy dreszcz emocji był podczas przebijania serc. Wszystkie zabawy budziły mnóstwo emocji i radości. W salach odbyły się radosne harce-tańce przy skocznej muzyce i pyszny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Szkoda, że taki dzień jest tylko raz w roku. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.