"To lubię"

W dniu 04 października 2010r.  w naszej szkole, rozpoczęła się II edycja zajęć w ramach programu operacyjnego Kapitał Ludzki. Tytuł projektu brzmi  „To lubię” – rozwijanie umiejętności matematyczno – przyrodniczych uczniów z Gminy Starachowice. Zajęcia przyrodnicze w ramach tego projektu odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach od 13:40 do 15:20. Łącznie zaplanowano 29 spotkań. Ostatnie zajęcia przyrodnicze projektu odbędą się 06 czerwca 2011r.
W ramach tych zajęć grupa uczniów 18 maja uczestniczyła w wycieczce do Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach. W tym  czasie realizowane były następujące treści: minerały, skały i złoża mineralne ziemi świętokrzyskiej, rozwój górnictwa i hutnictwa na terenie Powiatu Starachowice oraz dinozaury naszego regionu.